ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  top-skyscraper-business-building-blue-sky-(1)_optimized

  ייעוץ השקעות נדל"ן

  ייעוץ השקעות נדל"ן נועד לאנשים המשקיעים את כספיהם בנכס, קרקע, מבנה, בית פרטי ועוד. השקעה זאת נעשית, לרוב, לטווח ארוך וכרוכה בתהליך מורכב הכולל בדיקות מקדימות שונות ושיקולים רבים. ייעוץ מיטבי בוחן עבור כל לקוח את כל ההיבטים הקשורים בעסקה המבוקשת. ייעוץ נכון יוביל להצלחה היכולה לסייע לטווח קצר וארוך כאחד. משרד אלי כהן שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן מתמחה בכל התחום וניתן להיעזר בו.

  ייעוץ השקעות נדל"ן עם יועץ נדל"ן מומחה

  ייעוץ השקעות נדל"ן מספק מידע ומלווה כל לקוח בתוך התהליך המורכב הנ"ל. הוא חשוב לכל מי שאינו מכיר את הנושא לעומק הכרוך בהעברת סכומי כסף גדולים מיד ליד, בתשלומי מיסים, בהכנת הסכמים, בנטילת הלוואות, בקבלת הערכות שווי ועוד. קיימים שיקולים רבים לפני קבלת החלטה ואחד החשובים בהם הוא הכדאיות לביצוע עסקה כזאת. יש להבדיל בין נכס לשימוש אישי כמו דירת מגורים או נכס להשקעה. גם סוג הנכס, מיקומו ואפיונו יכולים להשפיע על החלטה. יש לבדוק כל מקרה לגופו. רכישת נכס להשכרה, למשל, יכולה לתרום פעמיים למשקיע. הוא יכול ליהנות מהכנסה קבועה, ובנוסף, מעליית ערך הנכס לאורך השנים. מצד שני, יכולים להיות משברים בתחום ואז הנכס יאבד מערכו ויהיה קשה להשכיר אותו.

  יועץ נדל"ן מנוסה

  יועץ נדל"ן מנוסה יכול להאיר את עיני הרוכש על היבטים נוספים כמו: מיקום הנכס, גודלו, קרבה לתחבורה ציבורית, מפגעי תברואה, חניה, קרבה למבני ציבור ומסחר ועוד. יש לבדוק הזכות הנמכרת: בעלות, חכירה, חכירה לדורות וכדומה. היבט חשוב במיוחד הוא נושא המיסוי על השקעות בנדל"ן. יש צורך לדעת על המיסים בעת הרכישה ועל  המיסים שיוטלו בעת מכירת הנכס. יש מיסי רכישה, שבח, היטלי השבחה, אגרות ומיסים נוספים. כל מס בהתאם לנסיבות העסקה. מומלץ להיעזר במשרד אלי כהן שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן  כבר בשלב התכנון להשקעה ובוודאי בעת ביצועה.

  משרד פרסום דיגיטלי משרד פרסום דיגיטלי