ליצירת קשר, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ייעוץ נדל"ן

  ייעוץ נדל"ן ניתן עבור עסקאות הנחשבות למורכבות ביותר והכרוכות בהעברת כספים ניכרים מצד לצד. עסקאות רבות נעשות בין אנשים פרטיים, בין חברות בנייה וקבלנים ובין אנשים פרטיים, בין אנשי עסקים לבין עצמם וכדומה. בחלק מהעסקאות יש צורך בשמאות לשווי הנכס ובכל אחת בליווי של עורך דין שחייב להכין הסכם מסודר על פי החוק הקיים. שמאי מבצע בדיקות שונות  לגבי הנדל"ן הנמכר ומפיק דו"ח המעריך שוויו. ניתן להיעזר במשרד אלי כהן שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן המקצועי.

  ייעוץ נדל"ן – מה כולל תהליך הייעוץ?

  ייעוץ נדל"ן יכול להינתן ברמות בסיסיות או מתקדמות ומקיפות לפרטיים, ליזמי נדל"ן ועוד. רצוי, לרוב, לקבל ייעוץ מקיף והדבר טוב במיוחד למי שאינו מתמצא בכל ההיבטים של הענף. הייעוץ ניתן למוכרים ולרוכשים, אבל האחרונים, לרוב, נזקקים לו יותר. כל רוכש נכס חייב לאפיין את העסקה על כל היבטיה. הוא חייב להתחשב בהכנסותיו, הוצאותיו, מצבו המשפחתי, תכניות לעתיד וכדומה. על פי כל אלו יסייע לו היועץ לאתר את הנכס לרכישה, ליזמות או להשקעה. בפועל נוצר שיתוף פעולה בין היועץ ללקוח ובמסגרתו בונים את התקציב הייעודי להשקעה.

  היועץ מלווה את לקוחו לאורך כל התהליך ובין היתר: מציאת העסקה הטובה ביותר מבחינת כל השיקולים כולל המחירים, השגת מימון משלים באמצעות משכנתאות ו/או הלוואות וכדומה. המטרה, בין היתר, היא להעניק ביטחון ללקוח. מכירת נכס נעשית למטרות אחרות וכאן הפרמטרים הם פשוטים יותר מאשר רכישה. יועץ נדל"ן יכול לייצור מצב בו הלקוח מבצע את ההשקעה המתאימה ביותר והדבר עשוי לחסוך כספים רבים. רכישת נכסים נעשית למגורים, לטובת מקום פעילות לעסק ועוד אבל גם להשקעה לטווח ארוך – זאת אשר תבטיח ביטחון ככלי בעת פרישה. ייעוץ נדל"ן לוקח בחשבון את ההווה, בוחר אתרים אשר אמורים להתפתח ועוד.

  ייעוץ נדל"ן מקצועי על ידי משרד שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן מוביל 

  בחלק בלתי נפרד מעסקאות רבות, ובמיוחד ממונפות, יש צורך בהערכת שמאי מוסמך. הדבר נדרש לשם ידיעה ממוקדת, כאשר מבקשים הלוואה ממוסד פיננסי ועוד. מומלץ לקבל את שירותיו של אלי כהן שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן בעל המוניטין בתחום.

  ייעוץ השקעות נדל"ן

  ייעוץ השקעות נדל"ן נועד לאנשים המשקיעים את כספיהם בנכס, קרקע, מבנה, בית פרטי ועוד. השקעה זאת נעשית, לרוב, לטווח ארוך וכרוכה בתהליך מורכב הכולל בדיקות מקדימות שונות ושיקולים רבים. ייעוץ מיטבי בוחן עבור כל לקוח את כל ההיבטים הקשורים בעסקה המבוקשת. ייעוץ נכון יוביל להצלחה היכולה לסייע לטווח קצר וארוך כאחד. משרד אלי כהן שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן מתמחה בכל התחום וניתן להיעזר בו.

  ייעוץ השקעות נדל"ן עם יועץ נדל"ן מומחה

  ייעוץ השקעות נדל"ן מספק מידע ומלווה כל לקוח בתוך התהליך המורכב הנ"ל. הוא חשוב לכל מי שאינו מכיר את הנושא לעומק הכרוך בהעברת סכומי כסף גדולים מיד ליד, בתשלומי מיסים, בהכנת הסכמים, בנטילת הלוואות, בקבלת הערכות שווי ועוד. קיימים שיקולים רבים לפני קבלת החלטה ואחד החשובים בהם הוא הכדאיות לביצוע עסקה כזאת. יש להבדיל בין נכס לשימוש אישי כמו דירת מגורים או נכס להשקעה. גם סוג הנכס, מיקומו ואפיונו יכולים להשפיע על החלטה. יש לבדוק כל מקרה לגופו. רכישת נכס להשכרה, למשל, יכולה לתרום פעמיים למשקיע. הוא יכול ליהנות מהכנסה קבועה, ובנוסף, מעליית ערך הנכס לאורך השנים. מצד שני, יכולים להיות משברים בתחום ואז הנכס יאבד מערכו ויהיה קשה להשכיר אותו.

  יועץ נדל"ן מנוסה

  יועץ נדל"ן מנוסה יכול להאיר את עיני הרוכש על היבטים נוספים כמו: מיקום הנכס, גודלו, קרבה לתחבורה ציבורית, מפגעי תברואה, חניה, קרבה למבני ציבור ומסחר ועוד. יש לבדוק הזכות הנמכרת: בעלות, חכירה, חכירה לדורות וכדומה. היבט חשוב במיוחד הוא נושא המיסוי על השקעות בנדל"ן. יש צורך לדעת על המיסים בעת הרכישה ועל  המיסים שיוטלו בעת מכירת הנכס. יש מיסי רכישה, שבח, היטלי השבחה, אגרות ומיסים נוספים. כל מס בהתאם לנסיבות העסקה. מומלץ להיעזר במשרד אלי כהן שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן  כבר בשלב התכנון להשקעה ובוודאי בעת ביצועה.

  משרד פרסום דיגיטלי משרד פרסום דיגיטלי