הפתרון שלכם לתחומי הנדלן והמקרקעין

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  ייעוץ נדל"ן

  ייעוץ נדל"ן ניתן עבור עסקאות הנחשבות למורכבות ביותר והכרוכות בהעברת כספים ניכרים מצד לצד. עסקאות רבות נעשות בין אנשים פרטיים, בין חברות בנייה וקבלנים ובין אנשים פרטיים, בין אנשי עסקים לבין עצמם וכדומה. בחלק מהעסקאות יש צורך בשמאות לשווי הנכס ובכל אחת בליווי של עורך דין שחייב להכין הסכם מסודר על פי החוק הקיים. שמאי מבצע בדיקות שונות  לגבי הנדל"ן הנמכר ומפיק דו"ח המעריך שוויו. ניתן להיעזר במשרד אלי כהן שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן המקצועי.

  ייעוץ נדל"ן – מה כולל תהליך הייעוץ?

  ייעוץ נדל"ן יכול להינתן ברמות בסיסיות או מתקדמות ומקיפות לפרטיים, ליזמי נדל"ן ועוד. רצוי, לרוב, לקבל ייעוץ מקיף והדבר טוב במיוחד למי שאינו מתמצא בכל ההיבטים של הענף. הייעוץ ניתן למוכרים ולרוכשים, אבל האחרונים, לרוב, נזקקים לו יותר. כל רוכש נכס חייב לאפיין את העסקה על כל היבטיה. הוא חייב להתחשב בהכנסותיו, הוצאותיו, מצבו המשפחתי, תכניות לעתיד וכדומה. על פי כל אלו יסייע לו היועץ לאתר את הנכס לרכישה, ליזמות או להשקעה. בפועל נוצר שיתוף פעולה בין היועץ ללקוח ובמסגרתו בונים את התקציב הייעודי להשקעה.

  היועץ מלווה את לקוחו לאורך כל התהליך ובין היתר: מציאת העסקה הטובה ביותר מבחינת כל השיקולים כולל המחירים, השגת מימון משלים באמצעות משכנתאות ו/או הלוואות וכדומה. המטרה, בין היתר, היא להעניק ביטחון ללקוח. מכירת נכס נעשית למטרות אחרות וכאן הפרמטרים הם פשוטים יותר מאשר רכישה. יועץ נדל"ן יכול לייצור מצב בו הלקוח מבצע את ההשקעה המתאימה ביותר והדבר עשוי לחסוך כספים רבים. רכישת נכסים נעשית למגורים, לטובת מקום פעילות לעסק ועוד אבל גם להשקעה לטווח ארוך – זאת אשר תבטיח ביטחון ככלי בעת פרישה. ייעוץ נדל"ן לוקח בחשבון את ההווה, בוחר אתרים אשר אמורים להתפתח ועוד.

  ייעוץ נדל"ן מקצועי על ידי משרד שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן מוביל 

  בחלק בלתי נפרד מעסקאות רבות, ובמיוחד ממונפות, יש צורך בהערכת שמאי מוסמך. הדבר נדרש לשם ידיעה ממוקדת, כאשר מבקשים הלוואה ממוסד פיננסי ועוד. מומלץ לקבל את שירותיו של אלי כהן שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן בעל המוניטין בתחום.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  הפתרון שלכם לתחומי הנדלן והמקרקעין

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שמאי מקרקעין במרכז

   שמאי מקרקעין במרכז עוסק בהערכת שווי של נדל"ן. השווי נדרש על ידי גופים ואנשים לצרכים שונים. שמאי מקרקעין ורכוש חייב לקבל אישור מתאים ממשרד המשפטים לאחר שלמד את המקצוע במוסד ידוע ולאחר שעמד בהצלחה בבחינות מתאימות שעורך המשרד. בסוף העבודה הוא יגיש דו"ח היכול לשמש כמסמך קביל בעת דיונים שונים. ניתן להיעזר במשרדו של אלי כהן שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן המקצועי.

   מתי פונים אל שמאי מקרקעין במרכז?

   שמאי מקרקעין במרכז מספק שירותיו במקרים הבאים: כאשר בנק המספק משכנתא או הלוואה רוצה לקבל הערכה על שווי  הנכס עבורו ניתנת ההלוואה. רשות מקומית מבקשת הערכת שמאי בעת פרסום תכנית בינוי ערים חדשה  לצורך קבלת אומדנים שונים על ערך הנכסים לפני התחלת הפרויקט. זאת, לצורך קביעת דמי ההשבחה המוטלים על בעלי הנכס לאחריו, מצב נוסף, הוא בעת ערעור על שומה שנקבעה בידי מס שבח ועוד. נחיצות ההערכה הכרחית בשורה של מקרים ובלעדיהם לא יכולות להתקדם עסקאות שונות כמו: מתן משכנתאות, מכירת חברות שיש ברשותן נכסים שיש להעריכם ובעוד מקרים.

   שמאי מקרקעין מומחה במרכז הארץ

   בעת עריכת הדו"ח בודק השמאי את מצב הנכסים, רישומם בטאבו ואלמנטים הכרחיים נוספים. ניתן להבחין ב 3 שיטות עיקריות. גישת ההשוואה אשר בודקת שווי עסקאות דומות אשר נעשו באזור הנכס, השיטה הכלכלית שנעשית על פי הרווח הנקי מנכס דומה, ושיטת העלות  המבוססת על עלויות כל המרכיבים הכלולים בנכס דוגמת הקרקע, המבנה ועוד. כמובן, שבכל שיטה נלקחים בחשבון אלמנטים של פחת, כלכלי או פונקציונאלי, תשלום מיסי השבחה, היות הנכס מניב או לא, מצב הנכס, האזור בו הוא ממוקם, הפיתוח הסביבתי ואחרים נוספים נדרשים.

   ייצוג על ידי שמאי מקרקעין מוביל במרכז

   השמאי מגיש  הדו"ח יכול גם לייצג את לקוחו אל מול הרשויות השונות ובהן הרשויות המקומיות, בתי משפט, מס שבח ואחרות. דו"ח שמאי מהווה פעמים רבות משקל נגד לדו"חות רשמיים של שמאי הרשויות ויכול לסייע רבות בהורדת מס מבוקש, בהקלות כספיות שונות ועוד. מומלץ לשכור שירותי שמאי בעל מוניטין. כל עסקת מקרקעין הינה יקרה, יחסית, וכדאי לדעת כראוי את ערך הנכס. אלי כהן שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן, יעניק לכם את הטיפול הראוי ביותר.

   שמאי ירושלים

   שמאי ירושלים מספק שירותיו בעיר עצמה ובאזורים הסמוכים אליה. הצורך בשמאות נכסים ומקרקעין מגיע בנסיבות שונות שכולן קשורות לעסקאות נדל"ן. שמאי בעל הסמכה ורישיון מורשה להגיש דו"חות הנחשבות לקבילות בעת משא ומתן, דיונים בבתי משפט ועוד. השמאות נערכת על פי אחת מכמה גישות קיימות. ניתן לקבל שירות ממשרדו של אלי כהן שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן בעל הניסיון.

   שמאי ירושלים – שירות אישי לכל לקוח

   שמאי ירושלים מכיר את הנושא לעומק ויספק שירותיו לכל לקוח בנסיבות שונות. בירושלים נמכרות דירות רבות בשל ריבוי אוכלוסין ומסיבות אחרות, וכן, נבנים אזורי תעשייה, מרכזי קניות, בתי מלון המשרתים תיירות פורחת ועוד. במקרים רבים, יש צורך להעריך קרקעות ומבנים לפני ביצוע עסקה או לאחר השבחה וכדומה. שמאי ירושלים עורך שמאות עבור אנשים פרטיים, בנקים למשכנתאות, עירית ירושלים, רשויות מקומיות ואזוריות סמוכות ועוד. עסקאות נדל"ן הינן מורכבות וכוללות מעבר כספים משמעותיים מקונה למוכר, תשלום מיסים לרשויות השונות, תשלום עמלות לעורכי דין ועוד.

   שמאי רכוש ירושלים

   כל רכישת דירה בירושלים משמעותה השקעה כספית גבוהה יחסית, ולרוב, יש לרוכש רק הון ראשוני שאיננו מכסה את ערך הדירה. הוא יכול להשלים עסקה רק כאשר הוא נוטל משכנתא מהבנק. הבנק עצמו מוכן לתת את ההלוואה הכספית רק בתנאי שהוא מקבל לידיו נכס לשעבוד. שמאי מקרקעין בירושלים הוא המומחה אשר מספק את ההערכה על פי דרישת בנק ובקשת הלקוח. כל בנק מחזיק בידיו רשימת שמאים מועדפת עליו אבל, במקרים רבים, יכול הלקוח, בכפוף להסכמת הבנק, להביא שמאות משמאי שלו.

   גישות שמאות שונות

   שמאי דירות משתמש, לרוב, בגישת שמאות השוואתית או גישת עלות. כלומר הוא משווה את הדירה הנישומה ועלותה לנכסים אחרים דומים באותה סביבה ואשר הינם בעלי מאפיינים דומים. במקרים של שמאות לבנייני מסחר ומשרדים להשכרה יכול שמאי ירושלים להחליט על גישה כלכלית או גישת היוון המקובלת לנדל"ן מסוג זה. מסמך שמאות הינו חשוב מאוד ומשמש אמת מידה טובה מאוד לכל המחזיק בו. על פיו נקבעים מחירי עסקאות ברמת דיוק גבוהה ביותר. מומלץ להיעזר במשרדו של  אלי כהן שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ן בעל המוניטין בתחום.

   קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי