הפתרון שלכם לתחומי הנדלן והמקרקעין

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  שמאי מקרקעין בראשון לציון

  רגע לפני שאתם רצים לרכוש בהתלהבות את הנכס הבא שלכם כדאי יהיה להזמין שמאי מקרקעין מנוסה ומקצועי הפועל באזור בו אתם רוצים לרכוש את הנכס, מכיר היטב את הנכסים באזור, את ערכם ויכול להעמיד עבורכם הערכת שווי נכס מדויקת, כדי שלא תקנו חתול בשק. אלי כהן משרד שמאות ומקרקעין, יעניק לכם את השירות המקצועי, האדיב והמלא בתחום לכל צורך: הערכת שווי הנכס לפני מכירה, הערכת שווי נכס לפני רכישת נכס, בדיקת בעלות על הנכס, בדיקת עיקולים והיטלים שונים על הנכס, איתור חריגות בנייה, ייעוץ לפני רכישת נדל"ן או ביצוע פרויקט התחדשות עירונית ועוד. המשרד עובד עם לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

  שמאי מקרקעין בראשון לציון המלצות

  החלטתם לרכוש דירה חדשה למגורים או להשקעה? אתם רוצים להיכנס כשותפים לרכישת נכס? רוצים לקנות קרקע כי אתם בטוחים שהערך שלה יעלה בקרוב? לפני כל רכישת נכס מקרקעין רצוי להיוועץ עם שמאי מקרקעין בראשון לציון והסביבה (במידה ומדובר בנכס במרכז כמובן) ולשכור את שירותיו לצורך ביצוע הערכת שווי הנכס. בדיקת השמאי תהיה מקיפה ותכלול גם היבטים משפטיים ומצב תכנוני לגבי הנכס ובין היתר גם אומדן שווי הנכס בהתאם לפרמטרים שונים שנאספו במהלך הבדיקה. את התוצאה הסופית של ערך הנכס וכן דו"ח מלא ומפורט של הממצאים שנבדקו תוכלו לקבל מהשמאי ובהתאם לכך להחליט אם אתם הולכים לקראת עסקה טובה או מעדיפים לרדת ממנה. כמו כן הערכת שווי הנכס יכולה לעזור לכם כקלף מיקוח במשא ומתן על מחירו הסופי של הנכס.

  ייעוץ וליווי השקעות נדל"ן

  יזמים וחברות נדל"ן עושים שימוש בשמאי מקרקעין לפני כל נכס שהם מעוניינים לבנות ו/או לרכוש. חברת אבי כהן שמאי מקרקעין, מספקת שירותי ייעוץ וליווי השקעות נדל"ן ליזמים ועסקים בתחום כאשר עובדי החברה בעלי ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן וההשקעות בנדל"ן. שמאי מוסמך מטעם החברה ילווה אתכם לפני ביצוע ההשקעה ויסייע לכם להעריך את שווי הנכס/הפרויקט ולהחליט אם מבחינה פיננסית הוא כדאי עבורכם. השמאי יכול לסייע לכם גם לפני השקעה בפרויקט התחדשות עירונית ובבחינת הערכת שווי הנכסים לאחר ביצוע פרויקט שכזה באזור מסוים וכך תוכלו לבחון את הכדאיות הכלכלית להשקעה בפרויקט.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  הפתרון שלכם לתחומי הנדלן והמקרקעין

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי