שמאי מקרקעין ליזמים וחברות נדל"ן

שמאי ירושלים יכול לעזור למשקיעים, יזמים, אנשים פרטיים ובעלי עסקים בכל הנוגע להערכת שווי נכס, הפקת דו"ח שמאי לצורך שימוש משפטי, בדיקת מצב תכנוני ואישורי בניה ועוד. שמאי מוסמך מבצע בדיקות מקיפות אודות הנכס, הסביבה, תוכניות ושרטוטים של המבנה, בדיקת השטח, התשתיות ועוד. לאחר איסוף כל הנתונים הנדרשים הוא מפיק דו"ח מקצועי ומפורט ללקוח אודות מצב הנכס בכמה מישורים כולל הערכת שווי נכס בצורה המדויקת ביותר האפשרית. אלי כהן שמאי מקרקעין מוסמך, ישמח ללוות אתכם בכל הליך של מכירה או רכישה של נכס, לבצע אומדן מדויק של הערכת שווי הנכס וכדאיות העסקה וביצוע בדיקות מקיפות שונות. לפרטים נוספים והזמנת השירות אנא השאירו לנו פרטים באתר או התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!

שמאי ירושלים להערכת שווי נכס

אם אתם עומדים בפני רכישת נכס ודאי תרצו הערכת שמאי מטעמכם. השמאי יבדוק את הנכס במגוון מישורים ולאחר קבלת הדו"ח המפורט מהשמאי תוכלו לקבל החלטה מושכלת האם כדאי לרכוש את הנכס המיועד. בין הבדיקות השונות שמבצע השמאי:

  • אומדן שווי הנכס – על פי מדדים שונים, הערכת שווי שוק באותו אזור, בדיקת פרמטרים שונים כמו מבנה הדירה, כמות חדרים, גודל הדירה, מצב התשתיות והקירות, ועוד.
  • בדיקה משפטית – בדיקת הבעלות על הנכס, מי רשום בזכויות על הנכס, אם יש עיקולים או היטלים פתוחים שונים על הנכס שצריך לדעת מהם.
  • מצב תכנוני – בדיקת התוכניות של הנכס ושהוא אכן עומד בתוכניות, בדיקת היתרים וזכויות להרחבות ובנייה ועוד.

משרד בוטיק

מלבד אנשים פרטיים הזקוקים לשמאי לפני רכישה או מכירה של דירה הרי שגם יזמים וחברות נדל"ן עושים שימוש ניכר בשירותיו של שמאי מקרקעין. יזמים וחברות נדל"ן המעוניינים להשקיע בנכסים להשקיע, לבנות נכסים חדשים באזור מסוים, לרכוש קרקע מסוימת ולהעריך השווי שלה והצפי הפוטנציאלי, הערכת מיסוי והיטלים שונים, בדיקת אישורים ותוכניות בניה ועוד. כל אלו שירותים שהשמאי יכול להציע לאותן חברות שנעזרות בדו"ח השמאי כדי לבחון את כדאיות ההשקעה בפרויקט. שירות זה נפוץ במיוחד לפני פרויקטים של התחדשות עירונית כמו תמ"א 38, פינוי בינוי וכד'.

מאמרים נוספים

לייעוץ ראשוני בחינם השאירו פרטים

Open chat
לשיחה מהירה בוואטסאפ